ثبت نام با تأخیر در آزمون سراسری ۱۴۰۲ تمدید نمی‌شود

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد، ثبت نام با تأخیر نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ ساعاتی پیش آغاز شدو تا پایان امروز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه ادامه دارد. او در ادامه گفت:

این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

بنر تبلیغاتی آوات

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر علیرضا کریمیان با اعلام این خبر گفت:

با توجه به تقاضاهای مکرر برخی داوطلبان و خانواده‌های آنها مبنی بر ایجاد فرصت مجدد برای جاماندگان از ثبت نام در مهلت مقرر، امکان ثبت نام با تأخیر برای این دسته از داوطلبان منحصراً امروز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور فراهم شده و ساعت ۲۴ امشب پایان می‌پذیرد.

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل سازمان سنجش تأکید کرد:

با توجه به محدودیت زمانی و لزوم اقدامات اجرایی برای برگزاری آزمون سراسری در تیر ماه سال ۱۴۰۲، مهلت ثبت نام با تأخیر به هیچ وجه قابل تمدید نیست و همچنین امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلاً نام‌نویسی کرده‌اند وجود ندارد.

اینم از ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲. امیدوارم یادتون نرفته باشه ثبت نام کنید چون دیگه تمدید نمی‌شه.  برای آخرین بار بیاید نگاهی به تغییرات کنکور ۱۴۰۲ بندازیم تا در کنکور به موفقیت برسید.

تغییرات آزمون سراسری ۱۴۰۲

  1. برگزاری کنکور در دو نوبت

کنکور سال ۱۴۰۲ در دو نوبت دی ۱۴۰۱ و تیر ۱۴۰۲ برگزار می­شه. نوبت اول به امید خدا تموم شد و نوبت دوم تیر ماه برگزار می­شه. می­تونید توی هر دو نوبت شرکت کنید. در نهایت نتیجه­ی بهتر برای شما لحاظ می­شه.

  1. حذف زیرگروه­‌ها

امسال زیر گروهی برای آزمون کنکور وجود نداره. زیر گروه‌ها هر سال جزئی از کنکور بودند که نمره و رتبه‌ی داوطلب در هر زیر گروهی تفاوت داشت. داوطلب بر اساس رشته‌ی مورد نظر خودش باید زیر گروه اون رشته رو پیدا می‌کرد و رتبه‌ی اصلی اون که مهم بود، رتبه‌ای بود که توی زیرگروه مورد نظرش داشت. این روند امسال حذف شده و به امید خدا امسال یعنی سال ۱۴۰۲ زیر گروهی وجود نداره.

مشاوره تحصیلی آوات

  1. حذف عمومی‌­ها

طبق نظر سازمان سنجش امسال عمومی‌ها بر اساس سوابق تحصیلی و نمره‌ی داوطلشب در امتحانات نهایی سنجیده می‌شه. توی کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ فقط اختصاصی‌ها سنجیده می‌شند. ۴۰ درصد نمره‌ی داوطلب رو ساوبق تحصیلی اون پوشش می‌دند که باید حتما توی آزمون نهایی و امتحان‌های نهایی آموزش و پرورش شرکت کرده باشند تا بتونند این ۴۰ درصد رو به دست بیارند. نکته‌ی مهم این که کسایی که سابقه ندارند باید امتحان نهایی بدند و سابقه تولید کنند.

برای اینکه از اخبار جا نمونی خبر انتخاب رشته‌ی آزمون دکتری رو مطالعه کن.

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *