ثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام کنکور سراسری برای نوبت اول این آزمون و آزمون رشته تحصیلی فرهنگیان و تربیت شهید رجایی در سال ۱۴۰۳ به ۵ تا ۱۱ آذر ماه موکول شد.

توضیحات

با توجه به تغییر زمان ثبت­ نام آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳، به اطلاع متقاضیان نوبت اول آزمون سراسری و متقاضیان رشته‌های تحصیلی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی می‌رساند به منظور جلوگیری از تداخل برنامه­ های زمانی ثبت­ نام آزمون­ ها، تاریخ ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۱۴۰۳­ نیز به شرح ذیل تغییر می­ یابد:

 

ردیف

 

شرح فرآیند آزمون سراسری (نوبت اول)
۱

 

زمان ثبت نام ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ تا۱۴۰۲ /۰۹/۱۱
۲

 

زمان برگزاری آزمون پنج شنبه و جمعه ۰۶ و ۱۴۰۳/۰۲/۰۷

 

نحوه برگزاری کنکور ۱۴۰۳

کنکور سراسری ۱۴۰۲ در دو نوبت دی و تیر برگزار شد. در حالی که نوبت اول کنکور سراسری  ۱۴۰۳ در ۶ و ۷ اردیبهشت ماه   ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. همچنین نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در روز های پنج شنبه و جمعه مورخ ۷ و ۸ تیر ماه  ۱۴۰۳ توسط سازمان سنجش برگزار می شود.

 داوطلبان نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ می بایست پس از دریافت نتایج اولیه در اسفند ماه، انتخاب رشته خود را در مرداد ماه سال دیگر همزمان با داوطلبان کنکور تیر ۱۴۰۳ انجام دهند. در نتیجه شاهد این خواهیم بود که این آزمون دو بار در سال برگزار شده و نتایج اولیه نیز دو بار اعلام می گردد اما فرایند انتخاب رشته و نتایج نهایی داوطلبان هر دو نوبت همزمان خواهد بود.

  مطابق آخرین تغییرات کنکور ۱۴۰۳ سوابق تحصیلی داوطلبان در هردو نوبت برگزاری آزمون ۵۰ درصد قطعی می باشد. همچنین عمومی ها از کنکور حدف خواهند شد. نکته حائز اهمیت این است که با حذف این دروس تاثیرات آنها از بین نرفته است. آنها در سوابق تحصیلی تاثیر خود را نشان خواهند داد. 

 

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *