اپلیکیشن آوات
دریافت اپلیکیشن آوات بصورت مستقیم
دریافت اپلیکیشن از بازار

اپلیکیشن رایگان مشاوره تخصصی تحصیلی آوات

" همراه شما در مسیر تحصیلی و کسب موفقیت. اپلیکیشن آوات با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجربه مشاوران متخصص، به شما امکان می‌دهد تصمیمات بهتری در مورد تحصیلات خود بگیرید. با "آوات"، مشاوره تحصیلی شخصی‌سازی شده، آموزش‌های تخصصی، مدیریت زمان و جدیدترین اخبار تحصیلی را تجربه کنید. آماده به انجام تغییرات مثبت در تحصیلات خود هستید؟ با اپلیکیشن "آوات" این مسیر را با اطمینان و مشاوره درست شروع کنید. دانلود کنید و تجربه کنید! "

مشاوره تحصیلی آنلاین

همه میتونن از حرفه ای ترین خدمات مشاوره تحصیلی استفاده کنند.هم میتونی از راهنمایی مشاوران کلینیک آوات و یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنی و هم اگر مشاور مورد اعتماد خودت رو داری با ثبت نام در آوات از خدمات ما بهره ببرید.

ویژگی های اپلیکیشن آوات:

۱- ثبت خودکار گزارشکار بسیار دقیق(شامل زمان مطالعه تشریحی،زمان تست زنی و بررسی تست، تعداد و درصد تست های زده شده و مبحث مطالعه شده) ۲- ثبت زمان خواب و بیداری و مود هر روزت ۳- ساخت خودکار نمودارهای بسیار حرفه ای و پرکاربردی تا بتونی با تحلیل های دقیق آماری برای خودت برنامه ریزی کنی ۴- امکان تدوین برنامه هفتگی توسط دانش آموز و حتی با همکاری مشاورت بصورت آنلاین -مشاهده بروزترین اخبار و مقالات مربوط به تحصیل و کنکور ۵- محاسبه درصد تست های زده شده(با احتساب نمره منفی یا بدون نمره منفی) ۶- امکان چت کردن با مشاور و تیم پشتیبانی ۷- امکان درخواست آزمون بصورت رایکان از تیم آوات و ارسال آزمون با پاسخ تشریحی در سریع ترین زمان(به زودی...)

توجه:

اگر مشاور داری لازمه که کد مشاورت رو در قسمت ویرایش پروفایل وارد کنی تا بصورت لحظه ای در جریان مطالعه شما قرار بگیرند و اگر مشاورت کد مخصوص ندارن با تیم ما تماس برقرار کنند تا کد ایشان ثبت شود. تلفن کلینیک آوات درساعات اداری:۳۲۶۸۴۴۲۳ -۰۳۱ آدرس سایت کلینیک آوات : avatedu.com