تمدید ثبت نام کنکور

اطلاعیه تمدید زمان ثبتنام و اعلام اصلاحات دفترچه راهنمای ثبتنام. و شرکت در آزمون سراسری (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ پیروانتشار دفترچه راهنمای ثبتنام و شرکت در آزمون سراسری(نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ و اطلاعیه های تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ و ،۱۴۰۲/۰۹/۰۹ به اطلاع متقاضیان ثبتنام و شرکت در آزمون مذکور میرساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۲/۰۹/۱۱) برای ثبتنام اقدام نکردهاند، ترتیبی اتخاذ شده است که تا روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ نیز بتوانند نسبت به ثبتنام در این آزمون اقدام کنند.

لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبتنام به درگاه اطلاعرسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبتنام در آزمون مذکور اقدام کنند.

مشاوره تحصیلی آوات

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبتنام اقدام کرده اند. میتوانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبتنامی خود اقدام کنند. همچنین موارد اصلاحی مربوط به دفترچه راهنمای ثبتنام به شرح ذیل برای اطلاع داوطلبان اعلام میشود:

بخش «۲-۲» شرایط و ضوابط آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان مندرج در صفحه ۲۱ دفترچه راهنمای ثبتنام

: الف) براساس مصوبات ابلاغی، حداکثر سن مجاز برای ورود به دانشگاه فرهنگیان ۲۴ سال تمام (مبنا اول مهر ماه هرسال تحصیلی) خواهد بود

. ۲) بند «د». منابع و مباحث دروس آزمون گروه هنر از بخش «۷-۲». فهرست دروس و کتابهای منبع سؤالات آزمون سراسری برای درس «درک عمومی هنر» و درس «خلاقیت تصویری» مندرج در صفحه ۳۷دفترچه راهنمای ثبتنام: در طراحی سؤال برای دروس ذکر شده امکان استفاده از تصاویر سایر کتابهای رشتههای هنر هنرستانهای وزارت آموزش و پرورش نیز وجود دارد.

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *