پاسخبرگ کنکور ۱۴۰۲

روز موعود نزدیک است و فقط چند روز دیگر تا روز کنکور باقی مانده است. اکنون وقت مرور مطالب و ارزیابی خودتان است. بهترین راه برای اینکار انجام شبیه‌ساز کنکور با کمک ازپاسخبرگ کنکور است.

بنر تبلیغاتی آوات

 

شبیه‌ساز کنکور چیست؟

شبیه‌ساز کنکور یک آزمون شبیه کنکور است که شما از خودتان می‌گیرید. در این آزمون شما ( لباسی که قصد دارید روز آزمون بپوشید، مداد، پاک‌کن، تراش، بطری آب و حتی کارت ورود به جلسه‌ی نمادین ) را آماده می‌کنید. برای دانستن وسایل مورد نیاز و آگاهی از آخرین توصیه‌های کنکور مقاله‌ی (وسایل مورد نیاز کنکور) را مطالعه کنید.

پیشنهاد می‌شود روی یک صندلی شبیه صندلی‌های حوزه‌ی امتحانی بشینید. دقیقا ساعتی که آزمون سراسری برگزار می‌شود، آزمون شبیه‌ساز را آغاز کنید.

اهمیت آزمون شبیه‌ساز کنکور

این آزمون اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد و به شما کمک می‌کند برای آزمون سراسری آماده شوید. چون همه چیز شبیه روز کنکور است، مغز شما در روز کنکور آماده است. پس با دادن آزمون شبیه‌ساز کنکور ذهن خود را برای جلسه‌ی آزمون آماده کرده‌اید و اعتماد به نفستان را بالا برده‌اید. مهم‌ترین چیزی که در این آزمون نیاز دارید، پاسخبرگ کنکور است.

پاسخبرگ کنکور چیست؟

پاسخبرگ کنکور همان پاسخنامه‌ی خام در کنکور است که بین داوطلبین توزیع می‌شود. شما باید جواب سوال‌ها را در آن وارد کنید. مشخصاتتان بر روی پاسخبرگ شما درج شده است.

برای آزمون شبیه‌ساز شما به پاسخبرگ احتیاج دارید. پاسخبرگ مهم‌ترین قسمت آزمون شبیه‌ساز است. شما وارد کردن جواب‌ها در پاسخبرگ را در این آزمون‌های نمادین تمرین کرده و سر جلسه کمترین استرس را دارید.

شکل پاسخبرگ کنکور

باید بدانید که شکل پاسخبرگ امسال با سال‌های دیگر فرق کرده است. در سال‌های گذشته پاسخبرگ کنکور ۳۰۰ تایی بود که اطلاعات داوطلب روی آن درج شده بود. داوطلبین پاسخ سوالات عمومی و خصوصی را در این پاسخبرگ وارد می‌کردند.

پاسخبرگ سال‌های گذشته به شکل زیر بوده است:

سال ۱۴۰۲ یعنی امسال، هر سوال در بخش خاص خودش وارد می‌شود. به همین علت هر رشته‌ای پاسخبرگ متفاوت با خودش را دارد. برای دانلود پاسخبرگ امسال حتما پاسخبرگ گروه آزمایشی خودتان را دانلود کنید.

پاسخبرگ کنکور ۱۴۰۲ به شکل زیر است:

همانطور که می‌بینید هر درس کادر پاسخ‌دهی جداگانه دارد. با تغییراتی که در پاسخبرگ داده شده، احتمال اشتباه وارد کردن جواب را در داوطلبین به حداقل می‌رساند.

دانلود پاسخبرگ رشته‌های مختلف

برای دانلود فرم خام پاسخبرگ کنکور، بر روی پاسخبرگ گروه آزمایشی خود کلیک کنید.

 

دانلود پاسخبرگ خام کنکور تجربی         دانلود پاسخبرگ خام کنکور ریاضی      دانلود پاسخبرگ خام کنکور انسانی


اهمیت استفاده ازپاسخبرگ درکنکورشبیه‌ساز

بیاد داشته باشید استفاده کردن از آزمون شبیه ساز باعت می شود که شما برای شرکت در آزمون سراسری و جهت زدن تسط و مدیریت زمان آماده تر باشید. یادتان نرود که در شبیه‌ساز کنکور حداکثر موارد باید مثل روز کنکور باشد. به همین علت استفاده از پاسخبرگ کنکور در آزمون شبیه‌ساز الزامی است.

نکات استفاده ازپاسخبرگ کنکور

  • دقت کنید پاسخ هر سوال را در قسمت خودش و روی شماره‌ی خودش وارد کنید.
  • جواب‌ها در پاسخبرگ باید کاملا توپر باشند. به هیچ هنوان جواب سئوالات را بصورت ضربدر و یا نصفه ندهید.
  • از مداد نرم مشکی مانند مدادهای HB استفاده کنید.
  • پاسخ سوالات را یک به یک و به نوبت وارد کنید تا اشتباه و جابه‌جا وارد نکنید.
  • در سایر قسمت‌های پاسخبرگ چیزی ننویسید و خط خطی یا مخدوش نکنید. با مخدوش شدن پاسخبرگ دیگر نمیتوان آن را تصحیح کرد.

 

مشاوره تحصیلی آوات

کلام آخر

در این روزهای پایانی فقط مرور و تمرین تست‌زنی کنید. حتما از پاسخبرگ کنکور استفاده کنید تا برای روز کنکور کاملا مسلط باشید. در این روزها انتظار یادگیری از خودتان را نداشته باشید. سعی کنید فقط تست بزنید. در تست زنی از استفاده از پاسخبرگ غافل نشوید. حتما از خودتان چند بار آزمون شبیه‌ساز بگیرید.با انجام این کارها مطمئن باشید روز کنکور بهترین نتیجه را می‌گیرید. برای کنترل استرس در روز جلسه‌ی آزمون مقاله‌ی (کنترل استرس کنکور) را مطالعه کنید.

 

 

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *