نرم‌افزار مشاوره تحصیلی

نرم‌افزار مشاوره تحصیلی یک سیستم هوشمند است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به تحصیل و شغل خود بهترین را داشته باشند. این نرم‌افزار معمولا شامل مجموعه‌ای از سوالات مربوط به دروس، علایق، مشاغل مختلف و تخصص‌های مختلف است. نرم‌افزار مشاوره تحصیلی به شما کمک می‌کند بهتر برنامه‌ریزی کنید و عملکرد تحصیلی خود را ملاحظه و رصد کنید تا بهتر عمل کنید.

نرم‌افزار مشاوره تحصیلی آوات یکی از نرم‌افزارهای مشاوره تحصیلی است که بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. در این مقاله با نرم‌آفزار یا اپلیکیشن آوات آشنا می‌شوید.

مزایای نرم‌افزار مشاوره تحصیلی آوات

استفاده از نرم‌افزار مشاوره تحصیلی بسیاری از مزایا و فواید دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

  1. صرفه جویی در زمان و هزینه: با استفاده از نرم‌افزار مشاوره تحصیلی، می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. به جای مراجعه به مشاوران تحصیلی حضوری، می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار، به سوالات خود پاسخ دهید.
  2. مشاهده عملکرد: شما از طریق این اپلیکیشن می‌تواند عملکرد خود را در طول هفته مشاهده کنید و ببینید چقدر درس خوانده‌اید.
  3. در جریان قرار گرفتن مشاور: مشاور از طریق ثبت عملکرد شما می‌تواند سطح مطالعاتی شما را حدس بزند.
  4. ارائه اطلاعات دقیق: نرم افزار مشاوره تحصیلی با ارائه اطلاعات دقیق و جامع، به شما کمک می‌کند تصمیم‌گیری در مورد رشته‌ی تحصیلی مناسب برای خودتان راحت‌تر و دقیق‌تر باشد.
  5. مشاوره بیست و چهار ساعته: با استفاده از نرم‌افزار مشاوره تحصیلی، می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز، به پاسخ سوالات خود دسترسی داشته باشید.

بنر آوات

خدمات اپلیکیشن آوات

اپلیکیشن آوات خدمات بسیار زیادی دارد. این اپلیکیشن از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که در ادامه آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

بخش گزارش‌ها

قسمت گزارش‌های نرم‌افزار مشاوره تحصیلی آوات دو قسمت دارد.

بخش اول گزارش مطالعه

قسمت اول گزارش درمورد مطالعه و درس خواندن دانش آموز در طول روز است. این قسمت دو بخش دارد. قسمت اول مخصوص مطالعه‌ی تشریحی و قسمت دوم درمورد مطالعه‌ی تستی است. با استفاده از این قسمت می‌توانید اپلیکیشن برنامه‌ریزی کنکور را مطالعه کنید.

  1. مطالعه‌ی تشریحی: مطالعه‌ی درس‌نامه‌ها، جزوه‌ها، دیدن فیلم‌های آموزشی مربوط به این بخش است. در کل هرآنچه که در امتحانات تشریحی به کار ما می‌آید در این قسمت گزارش داده می‌شود
  2. مطالعه‌ی تستی: این بخش نیز دارای دو قسمت است. قسمت اول مخصوص زمان تست‌زنی است. یعنی زمانی که در آن روز و برای آن درس تست کار کردم. مثلا من دانش‌آموز ۳۰ تست در یک روز زده‌ام؛ این تست‌ها را چقدر زمان از من گرفته‌اند؟ تست‌هایی که زدم را چگونه زدم.

قسمت دوم درمورد زمان بررسی تست است. درصدی که تست را زده‌ام و لازم است آن را بررسی کنم. برای مشاور اهمیت زیادی دارد که دانش‌آموز در کنار تست‌زنی حتما آنها را بررسی نیز بکند. اینگونه مشاور می‌تواند عملکرد دانش‌آموز را بسنجد و نقاط ضعف قوت او را پیدا کند و برنامه‌ی دقیق‌تری برای دانش‎آموز تهیه کند.

اپلیکیشن می‌تواند تعداد تست‌ها را به دانش‌آموز بگوید، تعداد صحیح و غلط‌ها را مشخص کند و درصد آنها را ثبت کند. همه‌ی اینها در قسمت گزارش کار به دانش‌آموز ارائه می‌شود.

بخش دوم گزارش مطالعه

این قسمت گزارش اپلیکیشن آوات درمورد خواب و حال روحی دانش‌آموز است.

در این قسمت دانش‌آموز ساعت خوابش را مشخص می‎‌کند. سپس با یک ایموجی حال روحی‌اش در آن روز را تعیین می‌کند. اینگونه یک نمودار برای مشاور ایجاد می‌شود که ساعت و کیفیت خواب دانش‌آموز را به او نشان می‌دهد. این برای مشاور اهمیت زیادی دارد که بداند دانش‌آموزش چگونه می‌خوابد و آیا ساعت خوابش تنظیم هست یا نه. به این صورت می‌تواند خواب دانش‌آموز را تنظیم کند.

حال روحی دانش‌آموز برای مشاور اهمیت زیادی دارد و در روند مشاوره نقش اساسی ایفا می‌کند. مشاور از طریق اپلیکیشن آوات حال روحی دانش‌آموزش را می‌سنجد تا بتواند او را از نظر روحی برای کنکور آماده کند.

این گزارش‌ها به صورت‌های مختلف برای مشاور ارسال می‌شود و برای دانش‌آموز نیز به نمایش گذاشته می‌شود. شکل اول به صورت نموداری و شکل دوم به صورت نوشتاری گزارش است. یک نمودار به صورت روزانه است، یک نمودار هفتگی و… کارهای مختلفی که دانش‌آموز در طول روز انجام می‌دهد در گزارش‌ها ثبت می‌شود. مشاور برای برنامه‌ریزی و پیش‌برد روند مشاوره از این اطلاعات استفاده می‌کند و می‌تواند دانش‌آموز را به موفقیت برساند.

مشاوره تحصیلی آوات

قسمت برنامه‌ی هفتگی

قسمتی در اپلیکیشن وجود دارد که هم دانش‌آموز و هم مشاور می‌توانند از آن استفاده کنند. دانش‌آموز می‌تواند تعداد و ساعت کلاس‌هایش را در این قسمت ثبت کند که برای مشاور قابل مشاهده است. مشاور می‌تواند ساعت‌های آزاد دانش‌آموز را ببیند و برای او در این ساعات برنامه‌ریزی انجام دهد. اینگونه دانش‌آموز و مشاور به صورت تعاملی و با کمک یکدیگر می‌توانند برنامه‌ی هفتگی را تنظیم کنند. اینگونه برنامه کاملا جامع، دقیق و قابل اجرا می‌شود.

کلام آخر

اپلیکیشن مشاوره تحصیلی آوات یکی از بهترین اپلیکیشن‌‌ها برای کنکور است. شما در بین بهترین اپلیکیشن‌‌ها برای کنکور چنین اپلیکیشنی یافت نمی‌کنید که انقدر جامع و کامل باشد. پس اپلیکیشن آوات را نصب کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *