استفاده از فناوری‌های نوین برای اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به داوطلبان 

ضرورت اطلاع‌رسانی مناسب برای برگزاری آزمون‌های هوشمند

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بر استفاده از فناوری‌های نوین برای اطلاع‌رسانی و پاسخگویی سریع و دقیق به داوطلبان آزمون‌ها تأکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر عبدالرسول پورعباس در دیدار با کارکنان اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان سنجش، ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت:

روابط عمومی تلفیقی از دانش و هنر و ‌ پلی میان سازمان و مخاطبان و در جهت آگاهی مخاطبان است.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بیان کرد:

با توجه به ظهور فناوری‌های نوین انتظار مخاطبان از سازمان‌های مردم محور، مانند سازمان سنجش تغییر کرده است. پیشرو بودن در اطلاع‌رسانی با استفاده از فناوری‌های جدید که با سرعت و دقت کافی همراه است ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

اوبا بیان اینکه فعالیت در عرصه روابط عمومی شغل نیست بلکه هنر است، ادامه داد:

این هنر اگر با شوق گره زده شود به نتیجه مطلوب می‌رسد و کارکنان روابط عمومی سازمان سنجش با سعه‌صدر و ترغیب جوانان، می‌توانند در موفقیت و آینده آنان نقش ایفا کنند.

دکتر پورعباس در ادامه تصریح کرد:

روابط عمومی سازمان سنجش هماهنگی لازم با داوطلبان آزمون‌ها و البته در بسیاری موارد با عموم مردم را ایجاد می‌کند؛ بنابراین هر اندازه محکم‌تر، منطقی‌تر و شاداب‌تر باشد در مسیر رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی‌شده و حل مسائل داوطلبان موفق‌تر عمل می‌کند.

او در پایان با اشاره به برنامه‌های آینده برای تغییر در فرایند برگزاری آزمون‌ها تأکید کرد:

علاوه بر سرعت و دقت در پاسخگویی لازم است در مسیر اطلاع‌رسانی اجرای آزمون‌های هوشمند و بدون کاغذ گام‌های مناسبی برداشته شود. زمینه سازی برای برگزاری آزمون‌های الکترونیکی  در حال انجام است و تلاش همه بخش‌های سازمان سنجش آموزش کشور برای پیشرفت در این مسیر پرفراز و نشیب ضرورت دارد.

برای اینکه از اخبار جا نمونی خبر آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ رو مطالعه کن.

 

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *