Back

تحلیل آزمون کنکور تیر ماه 1402

همه‌ی شما قبلا تحلیل تست انجام داده‌اید. اما تحلیل تست کنکور سراسری از همه‌ی آزمون‌های شما بیشتر اهمیت دارد. در این مقاله تحلیل آزمون کنکور سراسری تیر ماه 1402 را برای شما قرار می‌دهیم تا بهترین تحلیل را از کنکور خود داشته باشید.

بنر آوات

تحلیل آزمون چیست؟

تحلیل آزمون به معنای اختصاص دادن زمانی بعد از آزمون است. این کار به منظور بررسی تمام سوالات کنکور و دریافتن نقاط ضعف و قوت است.

بعد از شرکت در کنکور سراسری استراحت کنید. پس از استراحت زمانی را به تحلیل آزمون اختصاص دهید. بررسی تک تک سوالات آزمون حداقل یک ساعت و نیم زمان می‌‌گیرد. پس زمان کافی به این کار اختصاص دهید. تعداد پاسخ‌های صحیح، غلط و نزده را حساب کنید. سوالات غلط و نزده را به خوبی بررسی کنید و تحلیل‌‌های آن سوالات را به خوبی مطالعه کنید. نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید تا بدانید چه مباحثی را مسلط بوده‌اید و در چه مباحثی اشتباه کرده‌اید.

نکات تحلیل آزمون

  • به سوالاتی که شک داشته‌اید، توجه کنید.
  • به سوالاتی که اشتباه پاسخ داده‌اید، توجه ویژه داشته باشید.
  • به سوالاتی که فراموش کرده‌اید، توجه کنید.
  • به سوالاتی که جواب نداده‌اید، توجه کنید.
  • به سوالاتی که برای شما مهم است، توجه کنید.
  • دانلود تحلیل آزمون کنکور تیر ماه 1402

تحلیل کنکور مشاوره تحصیلی آوات

مشاوره تحصیلی آوات کاملا کنکور سراسری را برای شما تشریح می‌کند. این تحلیل به شما کمک می‎کند درجه سختی و آسانی آزمون را دریابید و بفهمید آزمون اگر سخت است، برای همه سخت است و اگر آسان است، برای همه آسان است. پس بلافاصله پس از آزمون سراسری با آوات همراه باشید و تحلیل آزمون آوات را بلافاصله بعد از آزمون خود بخوانید.

دانلود تحلیل کنکور تجربی 1402

دانلود تحلیل کنکور ریاضی 1402

دانلود تحلیل کنکور انسانی 1402

مشاوره تحصیلی آوات

کلام آخر

تحلیل آزمون کنکور سراسری از واجبات برای هر داوطلبی است. حتما تحلیل آزمون را انجام دهید تا بدانید در کنکور سراسری چه کار کرده‌اید و چه نتیجه‌ای خواهید گرفت. دانستن نتیجه‌ی کار به شما کمک می‌کند خیالتان راحت شود. بدانید که آزمون برای همه سخت و آسان بوده است و کنکور یک رقابت است. پس حتما تحلیل آزمون بعد از آزمون داشته باشید تا با خیال آسوده منتظر اعلام نتایج باشید.

 

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *