اپلیکیشن مشاوره تحصیلی

بسیاری از ما به چیزی نیاز داریم که عملکرد خود را از نزدیک مشاهده کنیم. ذات انسان اینگونه است که اگر عملکرد خود را از نزدیک مشاهده کند، بهتر انگیزه پیدا می‌کند. برنامه‌ریزی نیز یکی از مواردی است که باید جلوی چشم دانش‌آموز باشد. به همین علت همه‌ی دانش‌آموزان به یک اپلیکیشن مشاوره تحصیلی آوات احتیاج دارند.

برای اطلاعات بیشتر مقاله‌ی برنامه‌ریزی برای کنکور را مطالعه کنید.

برنامه‌ریزی یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها در کنکور است. مشاور و دانش‌آموز باید با تعامل یکدیگر برنامه‌ای درست و اصولی طراحی کنند. اما چطور این کار را انجام دهند که دقیق باشد؟ برای این کار اپلیکیشنی طراحی شده است که دانش‌آموز می‌تواند برنامه‌ی تحصیلی خود را در آن وارد کند. در این مقاله با این اپلیکیشن برنامه‌ریزی تحصیلی آشنا می‌شوید تا بتوانید در کنکور برنامه‌ای تعاملی با مشاور خود داشته باشید و با یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای کنکور آشنا شوید.

هدف اپلیکیشن مشاوره تحصیلی آوات

اپلیکشن اپلیکیشن برنامه‌ریزی تحصیلی دقیقا مطابق هدف خویش حرکت می‌کند. دانش‌آموز می‌تواند زمان دقیق درس خواندن خود را ثبت کند، هنگام استراحت آن را متوقف کند و هنگامی که می‌خواهد درسش را عوض کند توقفی به آن بدهد. در پایان روز در قسمت گزارش کارهای اپلیکیشن گزارش آن روز دانش‌آموز ثبت می‌شود. به صورتی که دانش‌آموز می‌تواند عملکرد آن روزش را به صورت کامل و جامع ببیند و بسنجد که چقدر در آن روز موفق عمل کرده است. در ادامه قسمت‌های مختلف اپلیکیشن آوات را برای شما به صورت جداگانه توضیح می‌دهیم تا بتوانید از هر قسمت آن به خوبی استفاده کنید.

بنر آوات

قسمت گزارش‌های آوات

بخش اول گزارش مطالعه

قسمت اول گزارش درمورد مطالعه و درس خواندن دانش آموز در طول روز است. این قسمت دو بخش دارد. قسمت اول مخصوص مطالعه‌ی تشریحی و قسمت دوم درمورد مطالعه‌ی تستی است.

  1. مطالعه‌ی تشریحی: مطالعه‌ی درس‌نامه‌ها، جزوه‌ها، دیدن فیلم‌های آموزشی مربوط به این بخش است. در کل هرآنچه که در امتحانات تشریحی به کار ما می‌آید در این قسمت گزارش داده می‌شود.
  2. مطالعه ی تستی: این بخش نیز دارای دو قسمت است. قسمت اول مخصوص زمان تست‌زنی است. یعنی زمانی که در آن روز و برای آن درس تست کار کردم. مثلا من دانش‌آموز ۳۰ تست در یک روز زده‌ام؛ این تست‌ها را چقدر زمان از من گرفته‌اند؟ تست‌هایی که زدم را چگونه زدم.

قسمت دوم درمورد زمان بررسی تست است. درصدی که تست را زده‌ام و لازم است آن را بررسی کنم. برای مشاور اهمیت زیادی دارد که دانش‌آموز در کنار تست‌زنی حتما آنها را بررسی نیز بکند. اینگونه مشاور می‌تواند عملکرد دانش‌آموز را بسنجد و نقاط ضعف قوت او را پیدا کند و برنامه‌ی دقیق‌تری برای دانش‎آموز تهیه کند.

اپلیکیشن می‌تواند تعداد تست‌ها را به دانش‌آموز بگوید، تعداد صحیح و غلط‌ها را مشخص کند و درصد آنها را ثبت کند. همه‌ی اینها در قسمت گزارش کار به دانش‌آموز ارائه می‌شود.

قسمت دوم گزارش مطالعه

این قسمت گزارش اپلیکیشن آوات درمورد خواب و حال روحی دانش‌آموز است.

در این قسمت دانش‌آموز ساعت خوابش را مشخص می‎‌کند. سپس با یک ایموجی حال روحی‌اش در آن روز را تعیین می‌کند. اینگونه یک نمودار برای مشاور ایجاد می‌شود که ساعت و کیفیت خواب دانش‌آموز را به او نشان می‌دهد. این برای مشاور اهمیت زیادی دارد که بداند دانش‌آموزش چگونه می‌خوابد و آیا ساعت خوابش تنظیم هست یا نه. به این صورت می‌تواند خواب دانش‌آموز را تنظیم کند.

حال روحی دانش‌آموز برای مشاور اهمیت زیادی دارد و در روند مشاوره نقش اساسی ایفا می‌کند. مشاور از طریق اپلیکیشن آوات حال روحی دانش‌آموزش را می‌سنجد تا بتواند او را از نظر روحی برای کنکور آماده کند.

این گزارش‌ها به صورت‌های مختلف برای مشاور ارسال می‌شود و برای دانش‌آموز نیز به نمایش گذاشته می‌شود. شکل اول به صورت نموداری و شکل دوم به صورت نوشتاری گزارش است. یک نمودار به صورت روزانه است، یک نمودار هفتگی و… کارهای مختلفی که دانش‌آموز در طول روز انجام می‌دهد در گزارش‌ها ثبت می‌شود. مشاور برای برنامه‌ریزی و پیش‌برد روند مشاوره از این اطلاعات استفاده می‌کند و می‌تواند دانش‌آموز را به موفقیت برساند.

مشاوره تحصیلی آوات

قسمت برنامه‌ی هفتگی

قسمتی در اپلیکیشن وجود دارد که هم دانش‌آموز و هم مشاور می‌توانند از آن استفاده کنند. دانش‌آموز می‌تواند تعداد و ساعت کلاس‌هایش را در این قسمت ثبت کند که برای مشاور قابل مشاهده است. مشاور می‌تواند ساعت‌های آزاد دانش‌آموز را ببیند و برای او در این ساعات برنامه‌ریزی انجام دهد. اینگونه دانش‌آموز و مشاور به صورت تعاملی و با کمک یکدیگر می‌توانند برنامه‌ی هفتگی را تنظیم کنند. اینگونه برنامه کاملا جامع، دقیق و قابل اجرا می‌شود. به دلیل این ویژگی این اپلکیشن از بهترین اپلیکیشن‌ها برای کنکور است.

کلام آخر

اپلیکیشن مشاوره تحصیلی آوات یکی از بهترین اپلیکیشن‌‌ها برای کنکور است. شما در بین بهترین اپلیکیشن‌ها برای کنکور چنین اپلیکیشنی یافت نمی‌کنید که انقدر جامع و کامل باشد. پس اپلیکیشن آوات را نصب کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر و آشنایی با کارکرد این اپلیکیشن مقاله‌ی اپلیکیشن آوات را مطالعه کنید.

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *