مهلت انتخاب رشته‌ی نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تمدید شد

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته‌ی نهایی آزمون کارشناسی ارشد نامتمرکز سال ۱۴۰۲ تا پایان روز شنبه ۲۰ خرداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر علی صدر با اشاره به اینکه انتخاب رشته‌ی نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز ۱۱ خرداد ماه آغاز و تاکنون ادامه دارد، گفت:

به منظور مساعدت با متقاضیانی که تا امروز ۱۶ خرداد ماه موفق به انتخاب رشته‌ی نهایی نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ که مجازین به انتخاب رشته‌ی نهایی بتوانند از روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه تا پایان روز شنبه ۲۰ خرداد ماه نسبت به انتخاب کد رشته‌ی محل‌های مورد نظر خود اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۴۴ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب رشته‌ی نهایی کرده‌اند، گفت:

متقاضیان باید در مهلت مقرر دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌ی نهایی را مطالعه کنند. سپس باید اطلاعیه اصلاحات آن، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و انتخاب رشته‌ی نهایی را انجام دهند.

دکتر صدر همچنین درباره مجازین و علاقه‌مندان به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، گفت:

این دسته از داوطلبان لازم است به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند. آنها باید بر اساس دفترچه و اطلاعیه‌های مربوطه، اقدام به انتخاب رشته‌ی نهایی کنند.

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش در خاتمه یادآور شد:

متقاضیانی که قبلاً انتخاب رشته‌ی نهایی خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند. در صورت تمایل می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به مشاهده و ویرایش کد رشته‌ی محل‌های انتخابی اقدام نمایند.

برای اینکه از اخبار جا نمونی خبر ضرورت همکاری دانشگاه‌ها در برگزاری آزمون سراسری رو مطالعه کن.

 

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *