ثبت‌نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری آغاز شد

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر حسن مروتی با اعلام این خبر گفت:

اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) به نمایندگی از کانون‌های وکلای دادگستری جمهوری اسلامی ایران از طریق آزمون کتبی اقدام به برگزاری آزمون ورودی کارآموزی وکالت کرده است. ثبت‌نام از متقاضیان منحصراً از طریق اینترنت و درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز چهارشنبه مورخ ۱۳ اردیبهشت ماه تا روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.

بنر تبلیغاتی آوات

وی افزود:

این آزمون روز جمعه ۱۳ مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود و با توجه به برگزاری آزمون سال جاری در همه مراکز استان‌ها و برخی شهرستان‌ها بر اساس آمار شرکت‌کنندگان در شهرستان‌ها، متقاضیان باید صرف نظر از کانون انتخابی، محل سکونت خود را جهت تعیین محل آزمون انتخاب کنند.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به شرایط شرکت در این آزمون، گفت:

متقاضیان فقط در صورتی که دارای شرایط مندرج در آگهی ثبت نام باشند، حق ثبت نام و شرکت در آزمون را خواهند داشت. ضمن اینکه باید اطلاعات وارد شده در تقاضانامه ثبت‌نام را به خصوص از نظر تعیین کانون مربوط و کد آن به دقت کنترل کنند.

 

مشاوره تحصیلی آوات

دکتر مروتی در پایان از متقاضیان خواست آگهی منتشر در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش در مورد ثبت نام در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری را به دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

برای اینکه از اخبار جا نمونی خبر ازمون انتخاب سر دفتر ازدواج و طلاق رو مطالعه کن.

واتس آپ
پرینت
ایمیل
تلگرام
فیسبوک

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *