تیم ما

ما اینجا یک تیم متخصص و آموزش دیده دور خودمان جمع کردیم که بتوانیم همه با هم به شما دانشآموزان کمک کنیم. تمرکز تیم ما بر کنکور و دبیرستانیهاست. البته دیدید که خدماتی هم برای نهمیها داریم. حالا بیاید با تیم ما آشنا بشید:

دکتر کوروش سرای زاده

دکتر سرای زاده

دکتر سرای زاده موسس این کلینیک تحصیلی هستند. ایشان دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه تهران را دارند. یعنی مشاور تحصیلی تخصص ایشان است. دکتر سرای زاده آزمونهای استعدادیابی شما را تفسیر میکند و راه درست را به شما نشان میدهد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و دکتری از دانشگاه شیراز هستند. دکتر سرای زاده از سال ۱۳۹۰ عضو سازمان نظام روانشناسی بوده‌اند. ایشان حدود ۱۶ سال سابقه‌ی کاری دارند و در مراکز مختلف کار کردند. همچنین ایشان در حال حاضر استاد دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی میباشند. دکتر سرای زاده در کنار مشاور تحصیلی، شما را در حل چالشها و مشکلات دوران نوجوانی نیز یاری میدهد. دکتر سرای زاده به راحتی اختلالات یادگیری دانش آموزان را شناسایی میکنند و در صورتی وجود اختلال، سریع راهحل برای آن ارائه میکنند. دکتر سرای زاده با گرفتن آزمون‌های شغلی و تحصیلی شما را راهنمایی می‌کنند تا بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. اگر دانش‌آموز پایه‌ی نهم هستید حتما به دکتر سرای زاده برای انتخاب رشته مراجعه کنید. دکتر سرای زاده علاوه بر آزمون‌های استعدادیابی شغلی و تحصیلی، مشاوره‌ی فردی نیز با شما انجام می‌دهند تا بهترین نتیجه‌گیری را برای شما بگیرند. اگر فکر می‌کنید در مهارت‌های خودتنظیمی و مهارت‌های اعتماد به نفسی مشکل دارید، حتما به دکتر سرای زاده مراجعه کنید. چراکه ایشان مشاور فردی بی‌نظیری هستند. پس اگر می‌خواهید یک مشاوره‌ی همه جانبه و موفق داشته باشید، با دکتر سرای زاده وقت مشاوره بگیرید.

خانم نیوشا یزدخواستی

آواتار

مشاور و کارشناس علوم تربیتی و مشاور علوم انسانی کلینیک ما خانم یزدخواستی هستند. خانم یزدخواستی فارغ التحصیل علوم تربیتی در دانشگاه اصفهان هستند. دانش آموزان علوم انسانی میتوانند برای مشاوره و انتخاب رشته به خانم یزدخواستی مراجعه کنند. خانم یزدخواستی در آموزشگاه‌های قلمچی، رزمندگان و سایر آموزشگاه‌های خصوصی اصفهان کار کرده‌اند و پنج سال سابقه‌ی کاری در حوزه مشاور تحصیلی را دارند. پس اگر به دنبال فرد با تجربه‌ای هستید به خانم یزدخواستی مراجعه کنید. خانم یزدخواستی به شما انگیزه میدهد و به شما کمک میکند که راه درست را از غلط تشخیص دهید. سپس برنامه برای درس خواندن دریافت میکنید که اگر طبق آن برنامه پیش بروید قطعا موفق خواهید شد. در کنار برنامه ریزی برای شما و کمک به عملکرد تحصیلیتان، خانم یزدخواستی دلسوز و مهربان، حواسش به سطح اضطراب شماست و درصورتی که اضطراب شما بالا رود، راهکاریهایی به شما یاد میدهد که استرس خود را کنترل کنید. خانم یزدخواستی در کنار مشاور تحصیلی یک مشاور فردی توانمند نیز هست. پس اگر دانش آموز علوم انسانی هستید از مشاوره های ایشان بهرهمند شوید.

مهندس علی باباصفری

علی باباصفری

مهندس علی باباصفری فارغ التحصیل مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان هستند. دانشجوی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان هستند. مهندس باباصفری مشاوره رتبه های ۱۹۶ تا ۳۵۴ و زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری هستند. ایشان فقط یک مشاور تحصیلی نیستند. بلکه به شما در مشکلات ریاضی هم کمک میکنند. ایشان مدرس ریاضیات ، ریاضیات دانشگاه و کنکورسراسری نیز هستند. مهندس باباصفری مدرس آموزشگاه‌های برتر اصفهان در طی سالیان اخیر بوده‌اند و رزومه‌ی کاری قوی در آموزشگاه‌های اصفهان دارند. مهندس باباصفری در آموزشگاه‌های معتبر اصفهان مشاور تحصیلی نیز بوده‌اند. با مهندس باباصفری اعتماد به نفس شما برای موفقیت بیشتر میشود و با اطمینان به سوی موفقیت خواهید رفت. مهندس باباصفری راهکارهایی برای خودتنظیمی، مدیریت زمان و تمرکز به شما یاد میدهند. با مهندس باباصفری شما بهترین میشوید؛ البته اگر طبق برنامه ریزی تحصیلی ایشان پیش بروید. ایشان مهارت برنامه‌ریزی و نحوه آزمون دادن را با شما کار می‌کنند؛ به صورتی که خودتان بهترین مشاور برای خودتان خواهید شد. مهارت خود تنظیمی در سال کنکور مهم‌ترین مهارت است که دکتر باباصفری آن را به صورتی با شما کار می‌کنند که به استقلال برسید.

دکتر مهرداد استقلالیان

مهرداد استقلالیان

دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه اصفهان هستند. اگر میخواهید دکتر شوید، مستقیم سراغ دکتر استقلالیان بیایید. دکتر استقلالیان مشاور رتبه های زیر ۱۰۰۰ هستند. اگر بهترین شدن را هدف گرفته اید، تلفن مرکز را بگیرید و وقت مشاوره با دکتر استقلالیان رزرو کنید. این مشاور با تجربهی کلینیک ما به شما راه را از چاه نشان میدهد. شما بعد از مشاوره با دکتر استقلالیان خودتان مشاور خودتان خواهید بود و با انگیزه و مطمئن برای بهترین شدن تلاش خواهید کرد. ایشان مهارت خود تنظیمی، برنامه‌ریزی تحصیلی، تمرکز، شناخت نقاط ضعف و قوت را با شما کار می‌کنند تا در سال کنکور بهترین مشاور برای خود باشید.

دکتر علی ماندنی

علی ماندنی

دکتر ماندنی دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند. مشاور توانمند ما که خود رتبهی ۴۲۴ را در کنکور سراسری کسب کرده است، مشاور دانشآموزان تجربی ما هستند. دکتر ماندنی سابقه کار درخشانی دارند. اگر دنبال یک فرد با تجربه هستید سراغ دکتر ماندنی بیایید. دکتر ماندنی طی سالیان اخیر در آموزشگاه‌های معتبر اصفهان به عنوان مدرس تجربی و مشاور تحصیلی کار کرده‌اند و سابقه‌ی کاری پرباری دارند. برنامه‌های مطالعاتی دکتر ماندنی به صورتی است که اگر به آن عمل کنید و حرف‌های ایشان را آویزه‌ی گوشتان کنید، قطعا در کنکور بهترین نتیجه را خواهید گرفت. دکتر ماندنی اعتماد به نفس شما را در رسیدن به هدف افزایش میدهد. برنامههای تحصیلی دکتر ماندنی شما را بهترین میکند و یک سر و گردن از سایر همسالانتان شما را بالا میبرد. پس عجله کنید و برای رزرو وقت مشاوره با دکتر ماندنی تماس بگیرید.

لطفا جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان این مرکزاطلاعات خود را وارد نماییدتا همکاران ما طی ۲۴ ساعت آینده با شما تماس بگیرند .

رزرو وقت مشاوره آنلاین

نام(Required)
شهر محصل سکونت
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
تلفن